Διαγωνισμός με κλειστές προσφορές και σύντμηση προθεσμίας για την εκμίσθωση του χώρου κυλικείου της Νομικής Σχολής

Η Εταιρεία Αξιοποίησης και Διαχείρισης Περιουσίας Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης προκηρύσσει Δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με κλειστές προσφορές και σύντμηση προθεσμίας για την εκμίσθωση του χώρου κυλικείου της Νομικής Σχολής του ΔΠΘ, ιδιοκτησίας του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης, στο κτίριο της Νομικής Σχολής του ΔΠΘ στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής, επιφανείας 14 τ.μ. περίπου, προς εξυπηρέτηση σε είδη κυλικείου των φοιτητών καθώς και των εργαζομένων.

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 17 Απριλίου 2013 και ώρα 12:00 π.μ. στα γραφεία της Εταιρείας Αξιοποίησης και Διαχείρισης της Περιουσίας του ΔΠΘ στην Πανεπιστημιούπολη Κομοτηνής (κτίριο Διοίκησης).

Ακολουθούν 4 αρχεία:
1. A4-442.pdf